W dniach 16-17 marca 2024 roku, Stowarzyszenie SMEB miało zaszczyt uczestniczyć w prestiżowych Targach Budowlanych w Gliwicach, będących areną nie tylko dla promocji naszej działalności, lecz także miejsce inspirujących spotkań i głębokich refleksji nad aktualnym stanem oraz przyszłością branży budowlanej.

Stoisko naszej organizacji stało się miejscem intensywnych dyskusji i wymiany poglądów zarówno z doświadczonymi wykonawcami, jak i indywidualnymi klientami poszukującymi fachowych porad. Przeprowadzona przez nas ankietowa eksploracja stawek roboczogodzinowych w różnych dziedzinach budowlanych pozwoliła na wnikliwe zrozumienie dynamicznych potrzeb rynku oraz identyfikację obszarów, które wymagają dalszej analizy i wsparcia.

Niezmiernie cieszy nas fakt, że nasza obecność na targach przyczyniła się nie tylko do poszerzenia naszej wiedzy, lecz również do budowania relacji opartych na wzajemnym zaufaniu i profesjonalizmie. Dzięki współpracy z innymi profesjonalistami z branży budowlanej, zyskaliśmy nieocenione perspektywy, które stanowią fundament dla naszych dalszych działań.

Zarząd Stowarzyszenia SMEB pragnie również wyrazić swoją głęboką wdzięczność dla organizatorów targów za perfekcyjną organizację oraz wysoki poziom profesjonalizmu. Ich staranność i zaangażowanie zapewniły sprawną realizację wydarzenia, pozostawiając u nas niezapomniane wrażenie i otwierając nowe perspektywy dla przyszłych inicjatyw.

Targi Budowlane w Gliwicach stanowią nie tylko moment refleksji nad aktualnym stanem branży, lecz także inspirującą podróż w poszukiwaniu innowacji i doskonalenia naszych praktyk. Jesteśmy przekonani, że zgromadzone doświadczenia stanowią cenny kapitał, który posłuży nam do dalszego rozwoju i efektywnego wsparcia dla naszych członków w dynamicznym środowisku budowlanym.